Point Bornova’da El Emeği Göz Nuru Ürünler Sergisi Açıldı

Home » Point Bornova’da El Emeği Göz Nuru Ürünler Sergisi Açıldı
Point Bornova’da El Emeği Göz Nuru Ürünler Sergisi Açıldı

“Sanatın Kalbinde” teması ile yola çıkan Bornova Halk Eğitim Merkezi yılsonu etkinlikleri kapsamında Point Bornova Alışveriş Merkezi iş birliği ile zemin katta bulunan Mira Art Gallery ‘de El Sanatları Sergisi açtı. Kurdele kesim töreni Bornova Kaymakam’ı Sayın Fatih GENEL ve değerli eşi Yasemin GENELİlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Selviye BULUCU ve Mustafa OKUR, okul müdürleri, usta öğretmenler ve kursiyerlerin katılımı ile 10 Mayıs sabahı Point Bornova Alışveriş merkezi zemin katında yer alan Mira Art Gallery’de gerçekleşti.

 

Alışveriş merkezi ziyaretçilerinin de yoğun ilgi gösterdiği sergide takı, dekoratif su kabağı, amigrumi, jüt çanta, makrome ve el örmesi sepetler de yer alıyor.

 

Ürün satışının da yapıldığı sergi alanı 15 Mayıs akşamına kadar ziyaretçilerine açık olacak.

 

Avrupa ve Ortadoğu’nun üzeri açılıp kapanabilen ilk alışveriş ve yaşam merkezi olma özelliğine sahip, 55.000 m2’lik kiralanabilir alanı ile, geçtiğimiz haftalarda Koçtaş Fix ve Evidea mağazasını da çatısı altına alan Point Bornova, H&M, Cinemaximum, LCWaikiki, MacFit, Carrefour, Mediamarkt, Defacto, Boyner gibi birçok ünlü markaya da ev sahipliği yapıyor.

 

Bünyesine kattığı yepyeni markalarla bölgenin en çok tercih edilen AVM’ si olan Point Bornova yakın zamanda hayata geçireceği yepyeni projeler ile de adından sıkça söz ettirecek.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Leave a Reply

Your email address will not be published.